2020-01-27, 08:36

Atspausdinta iš:
http://wap.maps.lt/index.php?id=167327

Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojai tobulino programinės įrangos naudojimo kvalifikaciją


2012 05 30

Vilnius, gegužės 29 d. Š. m. gegužės 22-24 ir gegužės 28-29 dienomis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) darbuotojas dalyvavo geografinių informacinių sistemų (GIS) mokymo kursuose, kurie vyko autorizuotame „Esri" GIS mokymo centre.
Mokymo kursų „ArcGIS Desktop - Įrankiai, Funkcionalumas, Darbo eiga ir Analizė" metu dalyvis gilino žinias apie dažniausiai keliamus GIS uždavinius, pasirenkant reikiamą ArcGIS Desktop programinės įrangos aplikaciją sprendimo įgyvendinimui, kurti ir redaguoti geoduomenų bazes, valdyti ArcMap duomenų sluoksnių savybes bei atvaizdavimą, klasifikuoti ir simbolizuoti žemėlapio duomenis, redaguoti duomenis panaudojant geoduomenų bazės topologiją, panaudoti duomenis iš skirtingų šaltinių geoduomenų bazėje ir kt. Mokymai, susidedantys iš teorinės medžiagos apie ArcGIS Desktop programinės įrangos panaudojimą ir praktinių užduočių, truko 5 dienas, 40 akademinių valandų.

Šių mokymų tikslas - darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas ir geografinių informacinių sistemų naudojimo kompetencijos didinimas, kad įgytos žinios padėtų geriau išnaudoti VSAT įdiegtos sistemos galimybes.

Įvairių sudėtingumo lygių ArcGIS kursuose apmokomi ir nauji vartotojai, ir jau turintys darbo su GIS patirties. Įgytas žinias darbuotojai galės pritaikyti GIS vystymui, skaitmeninių žemėlapių kūrimui, VSAT valdomos įrangos apskaitai, įvykių sekimui, taip pat pateikdami informaciją nutolusiems padaliniams per vidinį VSAT tinklą.

Išorės sienų fondas (ISF) siekia padėti efektyviai organizuoti išorės sienų patikrinimus ir priežiūrą, valdyti žmonių srautus, užtikrinti vienodą sienų kirtimą reglamentuojančių teisės nuostatų taikymą, gerinti valstybių narių konsulinių įstaigų trečiosiose šalyse veiklą ir kt.

Kursai finansuojami pagal išorės sienų fondo dalies „Specialioji tranzito schema" 2010 m. metinės programos projektą ISF10/3.5.3.1-1.1 „Valstybės sienos apsaugos tarnybos personalo mokymai".

*** 

 

Apie UAB „Hnit-Baltic"
Pradėjusi veiklą 1993 m. UAB „Hnit-Baltic" tapo GIS sprendimų lydere Baltijos šalyse. Įmonė yra įgaliotoji „Esri Inc." kompanijos atstovė, Cellular ExpertTM telekomunikacinių tinklų belaidžio ryšio planavimo ir duomenų valdymo programinės įrangos kūrėja. Bendrovė diegia GIS sprendimus, pritaikytus įvairiems verslo ir valstybės sektoriams (aplinkosaugos, savivaldos, inžinerijos, nekilnojamojo turto, transporto, prekybos ir kt.), ir įgyvendina visuomeninius GIS projektus („Maps.lt", „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą" ir kt.). „Hnit-Baltic" paslaugomis naudojasi daugiau kaip 400 užsienio ir Lietuvos organizacijų. 2010 metais konsoliduotos pajamos iš veiklos sudarė 14 mln. Lt. „Hnit-Baltic" Baltijos šalyse veikia per dukterines įmones „Envirotech" (Latvijoje) ir „AlphaGIS" (Estijoje), pasaulyje - tiesiogiai per savo 45 atstovų tinklą. www.hnit-baltic.lt, www.cellular-expert.com, www.maps.lt.

 


 

© 2001-2019 UAB "Hnit-Baltic". Visos teisės saugomos.