Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

3D Lietuva keliasi į „Maps.lt“

2016 11 17

Įmonė Hnit-Baltic, teikianti profesionalius Geografinių informacinių sistemų (GIS) sprendimus Baltijos šalyse, atveria visuomenei unikalų Lietuvos 3D žemėlapį. Nuo šiol visos Lietuvos trimatį vaizdą galima rasti „Maps.lt" svetainėje.

„Investavome į Lietuvos 3D žemėlapio kūrimą, siekdami paskatinti verslą ir valdžios institucijas pereiti iš dvimačio į trimatį kartografinį pasaulį, atrasti jo teikiamas galimybes bei vertę. Sukurto projekto rezultatais taip pat norime pasidalinti ir su visuomene. Tai - mūsų dovana „Maps.lt" lankytojams tarptautinės GIS dienos, švenčiamos lapkričio 16 d., proga" - sako įmonės Hnit-Baltic vadovas Linas Gipiškis.

Sukurti įvairaus detalumo lygio trimačiai žemėlapiai gali būti taikomi skirtingiems tikslams. Visuomenei pristatomas supaprastintas Lietuvos 3D modelis. Profesionalūs vartotojai - nekilnojamojo turto vystytojai, miestų planuotojai ir projektuotojai, kariškiai, ūkininkai, skaitmeninių žaidimų kūrėjai - gali įsigyti dar detalesnius 3D žemėlapius.

„Tai yra tik pirmoji projekto versija. Ateityje Lietuvos 3D žemėlapį bus galima plėtoti technologine ir socialine kryptimis - įkelti naujus ir projektuojamus statinius, įterpti BIM (statinio informacinio modeliavimo) objektus, papildyti kitais informaciniais sluoksniais, plėtoti išmaniųjų miestų projektus, įtraukiant bendruomenes į visuomenei aktualių klausimų svarstymą, viešųjų erdvių vystymą, - teigia p. Gipiškis."

3D Lietuva modelis kurtas naudojant Nacionalinės žemės tarnybos, Aplinkos apsaugos agentūros bei savivaldybių disponuojamus georeferencinių duomenų rinkinius, modernių kartografijos technologijų, lazerinių skenerių ir bepiločių orlaivių (dronų) duomenis.

Žemėlapį rasite: www.maps.lt/3DLietuva


Daugiau informacijos:
Jolanta Masionienė,
UAB „Hnit-Baltic" rinkodaros vadovė
Tel.: + 370 5 215 0575
Mob.: + 370 650 46659
El. paštas: jmasioniene@hnit-baltic.lt


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti