Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Gaukite informaciją apie paviršinių ir požeminių Lietuvos vandens telkinių būklę neišeinant iš namų

2010 10 29

Jums rūpi, ar netoliese esančio ežero vanduo švarus? Ar per gyvenvietę tekančioje upėje saugu maudytis? Naujas interaktyvus Lietuvos žemėlapis suteikia galimybę vartotojams gauti informaciją apie paviršinių ir požeminių vandens telkinių būklę neišeinant iš namų.

Remiantis geografinėmis informacinėmis sistemomis sudarytame šalies žemėlapyje pateikiami duomenys apie Lietuvos upių bei požeminio vandens baseinų ribas, nurodyta vandens telkinių kiekybinė, ekologinė bei cheminė būklė. Taip pat apibūdinti labai pakeisti ir dirbtiniai bei vadinamieji rizikos vandens telkiniai, kurių būklė prasta. Žemėlapiuose nurodyti nuotekų išleistuvai, hidroelektrinės, stebėsenos taškai, maudyklos ir kita informacija.

 

Interaktyvi prieiga sudaryta iš žemėlapio, kurio viršutinėje dalyje pateikiami valdymo įrankiai, dešinėje - geografinių duomenų sluoksnių perjungimo ikonos, o duomenų valdymo langą galima įjungti arba išjungti kairėje. Spaudžiant pele ant žemėlapyje pavaizduotų telkinių, informacija apie juos parodoma sutartiniais ženklais kairiajame lango kampe.

 

Be to, galima keisti žemėlapio mastelį, matuoti atstumus ar teritorijų plotus bei reguliuoti sluoksnių permatomumą.

Daugiau informacijos Aplinkos Apsaugos Agentūros svetainėje.  

 


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti