Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Maps.lt paieškos žemėlapyje akseleratorius IE8.0 naršyklei

2010 01 28

Gera žinia visiems IE8.0 ir Maps.lt vartotojams. Sukurtas Maps.lt Accellerator. Kiekvienas prisijungęs prie Maps.lt svetainės su IE8.0 naršykle turi galimybę į naršyklę įsidiegti šį spartintuvą. Beta.maps.lt svetainėje šalia „Spausdinti" mygtuko yra rodomas šio funkcionalumo mygtukas. Jį paspaudus vos per kelias sekundes spartintuvas bus įdiegtas ir jau galėsite pradėti juo naudotis. 

Kad būtų aiškiau, kaip šį IE8.0 spartintuvą (acellerator) įsidiegti ir naudoti, pateiksime trumpas instrukcijas.

Diegimas:

Atsidarykite Maps.lt svetainę su Microsoft IE8.0 naršykle;

  • Atsidarant Maps.lt su šia naršykle (naudojantis Maps.lt su kita naršykle šis mygtukas nebus rodomas) Jums bus parodomas specialus spartintuvo įdiegimo mygtukas (žr. paveiksliukas žemiau):
 
  • Paspaudus šią nuorodą jums bus pateiktas diegimo dialogo langas, kuriame reikia paspausti mygtuką „Add" (liet. „Įtraukti"):
     
  • Diegimas baigtas!
Naudojimas 
  • Spartintuvu galėsite naudotis bet kurioje interneto svetainėje, atvertoje su Microsoft IE8.0 naršykle. Norint naudotis šiuo funkcionalumu, jums tereikia pažymėti adresą esantį bet kurioje, bet kokios svetainės vietoje. Šalia atsiras speciali piktograma, ant kurios paspaudus atidaromas spartintuvo meniu:
  • Meniu punkte pasirinkite Rodyti „Maps.lt žemėlapyje". Iš šalia meniu atsirandusio papildomo langelio išsirinkite pageidaujamą matyti adresą:
  • Pasirinkus norimą adresą iškarto bus atidaryta Maps.lt svetainė atskiroje kortelėje ir žemėlapyje parodyta ta informacija, kurios Jūs ieškojote.
Kilus klausimams, kaip naudotis Maps.lt paslaugomis, visada prašom susisiekti su Maps.lt komanda!

 


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti