Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Naujoji Maps.lt - dar daugiau žemėlapio!

2010 01 01

Naujoji žemėlapio aplikacijos versija vartotojus pasitinka žemėlapiu pateikiamu beveik per visą naršyklės langą, o funkciniai elementai išdėstyti taip, kad kuo mažiau užimtų lango ploto. Maža to, įvairūs funkcionalumai realizuoti taip, kad kas kart vartotojui nenaudojant tam tikrų funkcijų jos yra "patraukiamos", kad nemaišytų vartotojui naršant žemėlapyje. Vartotojui vėl aktyvuoti vieną ar kitą funkcionalumą pakanka vieno mygtuko paspaudimo, o dažnai pakanka tik užvesti pelės kursorių ir funkcionalumas aktyvuojamas:

Realizuota nauja vieno paieškos lauko principu veikianti ir nedaug vietos žemėlapio aplikacijoje užimanti paieškos forma: 

 Realizuoti nauji žemėlapio valdymo įrankiai:

  •  
    • Valyti žemėlapį
    • Pradinis žemėlapio vaizdas
    • ir kt.

 

 

 Realizuota galimybė žemėlapį valdyti kompiuterio pelės pagalba. Ja galima lengvai žemėlapį perstumti, sukant palės ratuką keisti žemėlapio mastelį ir kt. 

 

 

 

 

Be jau minėtų vartotojo sąsajos elementų realizuotos funkcinės panelės, kuriose jau pateikiami įvairūs teminiai funkcionalumai: iniciatyvos "Pranešk apie skriaudžiamą gamtą" informacija, gripo plitimo Lietuvoje informacija. Šių panelių ateityje bus kuriama daugiau ir įvairių:


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti