Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

2.5D Vilniaus žemėlapis - ar jau matei ?

2010 02 01

Ilgą laiką Maps.lt svetainėje publikuojami didžiųjų Lietuvos miestų pastatų kontūrai. Ši informacija puikiai padėdavo lengviau susiorientuoti vietovėje. Nuo šiol vilniečiams ir Vilniaus svečiams Vilniuje susiorientuoti bus dar lengviau, nes Maps.lt žemėlapyje jau paskelbti erdviniai Vilniaus miesto pastatai (dėžutės) ir kai kurie objektai.

Ilgą laiką Maps.lt svetainėje yra publikuojami didžiųjų Lietuvos miestų pastatų kontūrai. Ši informacija puikiai padeda orientuotis vietovėje.

Nuo šiol vilniečiams ir Vilniaus svečiams Vilniuje susiorientuoti bus dar lengviau, nes Maps.lt žemėlapyje jau paskelbti ir erdviniai Vilniaus miesto pastatų modeliai. Kai kurie žinomesni Vilniaus pastatai vaizduojami labai detaliai (pvz.: TV bokštas, Gedimino pilis, Rotušė, Katedra ir kt.):

 

 

Bendras erdvinis modelis sudarytas panaudojant įvairius duomenų rinkinius (pastatų kontūrus, aukščio informaciją), matematinius metodus ir automatinius procesus. Dėl šios priežasties galimi nedideli vizualios informacijos nesutapimai su realybe.

Mes tikimės, kad Maps.lt erdvinių pastatų Vilniaus miesto žemėlapį Jūs greitai pamėgsite, juo naudojantis greičiau surasite Jus dominančią vietą bei lengvai susiorientuosite joje.


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti