Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

„Maps.lt“ žemėlapyje – operatyvinė Vilniaus eismo informacija

2010 10 19

Vilnius, spalio 19 d. Populiarioji „Maps.lt" svetainė vėl plečia savo paslaugų ratą, šį kartą pateikdama lankytojams aktualią informaciją apie eismą Vilniaus mieste: suplanuotus kelio darbus ar judėjimo apribojimus, greitį kelyje, atsižvelgiant į transporto srautus, eismo įvykius, registruotus kelių policijoje, ir dėl to kilusias grūstis. Norintiems įvertinti situaciją didesnėse sankryžose, pateikiami jose įrengtų kamerų transliuojami  vaizdai. „Visa ši informacija ypač aktuali atėjus rudens sezonui, kai mieste padaugėjo automobilių," - sako „Maps.lt" produkto vadovas Arvydas Dotas. „Įvertinę esamą situaciją, vairuotojai gali rinktis kelius, padėsiančius išvengti grūsčių ir sutrumpinti kelionės laiką. Norėdami detaliai planuotis kelionės maršrutą, atsižvelgiant į operatyvinę eismo informaciją, svetainės lankytojai gali pasinaudoti nuoroda į „sviesoforai.lt" skaitmeninį žemėlapį."  Šis projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su SĮ „Susisiekimo paslaugos".

„Maps.lt" svetainės kūrėja UAB „HNIT-BALTIC" (HB) ir ateityje plėtos operatyvinės eismo informacijos pateikimą skaitmeniniuose žemėlapiuose, apimant visą Lietuvos teritoriją. Planuojama pateikti informaciją apie remontuojamus kelio ruožus, greičio matuoklius, avaringiausias vietas.

Paskutiniu metu „Maps.lt" svetainėje ypač aktyviai diegiamos naujos funkcijos. Lankytojai jau pamėgo keturių didžiųjų miestų 2.5D žemėlapius, kurie padeda matyti erdvinius vaizdus bei geriau orientuotis aplinkoje. Tai, kad maršrutų paieška tapo daug patogesnė, akivaizdžiai įrodo paieškų skaičius, išaugęs nuo 200 senesnėje svetainės versijoje iki 12000 per dieną dabar. Kai kurios naujovės ypač naudingos verslo atstovams. Dabar žemėlapyje galima rasti informaciją apie įmones pagal jų veiklos sritis, pavadinimą arba adresą, suteikiama galimybė į savo svetainę integruoti dinaminį žemėlapį „Kaip mus rasti?". Pirmą kartą Lietuvoje įgyvendinta ir geografinės reklamos (angl. Mapvertising) galimybė.

Mėgstantiems keliauti ar šalies svečiams svetainėje kasdien pateikiama vis daugiau aktualios informacijos.  Panoraminiai vaizdai padeda virtualiai nusikelti į įdomias Lietuvos vietas, vis daugėja duomenų apie nacionalinius, regioninius parkus, draustinius, lankytinus objektus ir pažintinius maršrutus saugomose teritorijose. Pirmieji pavyzdžiai - tai Žemaitijos nacionalinio parko duomenys su draustiniais ir saugomomis zonomis, lankytinais objektais, kaimo turizmo sodybomis ir apžvalgos vietovėmis. Jau artimiausiu metu bus pateikta informacija ir apie kitas Lietuvos saugomas teritorijas.


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti