2020-01-27, 09:12

Atspausdinta iš:
http://wap.maps.lt/index.php?id=98508

Maps.lt duomenų bazės atnaujinimas!


2011 08 16

Skubame pranešti, kad iš esmės atnaujinome Maps.lt geoinformacinių duomenų bazę. Dėl šios priežasties Maps.lt žemėlapiai tapo detalesni ir tikslesni. Patikslinti miškai, vandens telkiniai ir urbanizuotos teritorijos. Vaizduojamų upių ir kanalų tinklas žemėlapyje padidėjo 30 tūkst. km. O labiausiai džiaugiamės, kad atvaizduojamas Lietuvos kelių tinklas padidėjo net 63 tūkst.km!

Žemėlapyje vaizduojami net tokie upeliukai kaip Almaja, kurios ilgis vos 174 metrai!

Taip pat, kartu su bendru Maps.lt duomenų atnaujinimu, atnaujinti ir pastatų duomenys. Šiuo metu pastatų kontūrus galima rasti beveik visoje Lietuvoje! Išimtis, tik keli apskričių centrai: Šiaulių m., Utenos m., Tauragės m., Alytaus m., Marijampolės m., Telšių m. Tačiau tikimės, kad artimiausiu metu šios duomenų „skylės" bus užpildytos ir tai leis dar detaliau ir tiksliau atvaizduoti Jūsų ieškomą informaciją. Verta pastebėti ir tai, kad kartu buvo atnaujinti ir adresai bei gatvės. Šiuo metu turime net 650 tūkst. adresų ir 41 tūkst. gatvių savo duomenų bazėje.

Net mažiausiuose Lietuvos kaimeliuose, kaip pvz. Šveicarija, galima tiksliai rasti ne tik adresą, bet ir matyti pastatų kontūrus.

Taigi, mes ir toliau dirbame, kad mūsų žemėlapių duomenys būtų tiksliausi ir detaliausi, ir taip padėtume Jums, įvairiose kasdienėse situacijose!


 

© 2001-2019 UAB "Hnit-Baltic". Visos teisės saugomos.