Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Sergamumą gripu ir ŪVKTI stebėkite žemėlapyje

2011 01 26

Sergamumo gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) raidą visuomenė gali stebėti dinaminiame žemėlapyje. Jį kaip ir pernai Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VVSPT) rengia kartu UAB „HNIT-BALTIC" (HB). Žemėlapis skelbiamas VVSPT svetainėje (www.vvspt.lt), o taip pat jį galima rasti „Maps.lt" svetainėje, paspaudus gripo sergamumo mygtuką, esantį apatinėje žemėlapio lango dalyje. 

„Manome, kad būtent šis žemėlapis leis visuomenei, žiniasklaidai, medikams, suinteresuotoms institucijoms greičiausiai gauti apibendrintus duomenis apie gripo ir ŪVKTI situaciją Lietuvoje," - tvirtina VVSPT direktorius Vytautas Bakasėnas. Sergamumo rodikliai bus atnaujinami kiekvieną pirmadienį, o apie epidemijos skelbimą savivaldybėse bus informuojama nedelsiant. 

VVSPT darbuotojams ypač svarbu tai, kad jie patys, be IT specialistų pagalbos, gali lengvai atnaujinti žemėlapio duomenis. Šis sistemos pakeitimas užtikrina dar operatyvesnį duomenų pateikimą.

Pasak Arvydo Doto, „Maps.lt" produkto vadovo, šiais metais žemėlapis patobulintas. Jame matyti ne tik praėjusios savaitės sergamumo rodiklis, gripo ir ŪVKTI, sergančių vaikų ir suaugusiųjų santykis, paskelbtos epidemijos teritorijos, bet ir praėjusio laikotarpio sergamumo statistiniai duomenys. Integruota laiko juosta leidžia ne tik matyti esamą sergamumą, bet ir apžvelgti jo kitimą, palyginti jį su praėjusiais laikotarpiais. Sergamumo gripu ir ŪVKTI žemėlapyje vartotojams suteikiama galimybė vizualiai įvertinti ir stebėti bendrą sergamumo situaciją Lietuvoje ar atskirose savivaldybėse.

 

Gripo žemėlapis


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti